• گیاه آمله مقشر

گیاه آمله مقشر فروشگاه خرید سبز 

طبيعت آمله مقشر: آمله مقشر طبيعتى سرد و خشك دارد. 


تركيب شيميايی آمله مقشر : 3/ 6 درصد فيدمبليك اسيد- 6 درصد ليپيد- 5 درصد آمبليكول- روغن ثابت- اسانس- موسيك اسيد- فسفاتيد- تانن، شامل گاليك‏اسيد و الاجيك‏اسيد و گلوكوز- ماده فيلامبلين به صورت اتيل گالات- ويتامين‏C در ميوه آمله وجود دارد


خواص درمانى آمله مقشر: 

 آمله مقشر را در شربت قند خوب بجوشانيد تا مثل مربّا شود. هر روز دو عدد ميوه كامل آن را بدون هسته به همراه يك قاشق از شربت آن بخوريد. سوء هاضمه ‏اى را كه از ضعف مزاج باشد برطرف مى ‏سازد.  

درد موضعى را كه از ضعف و بى ‏قوگى باشد درمان مى ‏نمايد، از عرق بدن كه از ضعف بدن بوجود مى ‏آيد جلوگيرى مى‏كند. زنانى كه به علتى باردار نمى‏شوند، در هر ماه فقط هفت روز يعنى در دوران قاعدگى اگر از آن استفاده كنند پس از مدتى باردار خواهند شد. 

آمله مقشر را بپزيد و هر روز مقدارى از آن را همراه با آب آنكه شيرين كرده‏ايد، بخوريد. و يا چند عدد تازه آن را ميل كنيد. ذهن و قلب را تقويت مى‏كند. 


مقاومت بدن را در برابر ويروس‏ها و باكترى‏ها و ساير ميكروبها زياد مى ‏كند، از استفراغ جلوگيرى مى‏ نمايد، اشتها را زياد كرده، مبّرد و خنك‏ كننده و مدرّ و مليّن مزاج، و درعين‏ حال قابض است،


نيروى جنسى را زياد مى‏ كند، جريان آب دهان و عطش و خون بواسير را قطع مى ‏كند، قطع‏ كننده انواع خونريزى است، مسهل سودا و بلغم رقيق مى ‏باشد، رطوبت‏هاى معده و روده را خشك مى ‏كند، براى رفع نسيان و فراموشى و فلج و ماليخوليا مفيد است.

آمله مقشر مضرّ طحال است و

مصلح آمله مقشر سنبل الطيب و عسل مى ‏باشد.

 
 


فقط تهران
ارسال با پیک در تهران
ارسال با باربری
ارسال این محصول فقط توسط باربری امکان پذیر می باشد
مشاوره محصول
جهت مشاوره خرید با شماره 06632732632 تماس حاصل فرمایید
تماس
جهت خرید میتوانید با شماره 09019494433 تماس حاصل کنید

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

گیاه آمله مقشر

  • کد محصول: m-2
  • موجودی: در انبار
  • 4,000تومان

  • قیمت بدون مالیات: 4,000تومان

برچسب ها: گیاه آمله مقشر